Akcesoria Meblowe

Jako hurtownia artykułów meblowych posiadamy bogaty asortyment różnego rodzaju akcesoriów meblarskich, w tym wszystkie elementy potrzebne do produkcji mebli, nie tylko dla stolarzy, ale również dla klientów detalicznych. Są to m. in. zawiasy, prowadnice, okucia czy systemy drzwi przesuwnych, a także oświetlenie LED. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak REJS, BLUM czy LAGUNA, gwarantujących najwyższą jakość swoich produktów. 

Prowadnice

Odpowiedni dobór prowadnic do szuflad jest kluczowy, ponieważ wpływa na komfort ich użytkowania. Są niezbędnym elementem wyposażenia, gdyż to właśnie one odpowiadają za płynne otwieranie i zamykanie szuflad.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje prowadnic do szuflad, m. in. prowadnice kulkowe, rolkowe czy prowadnice dolnego montażu – w różnych wymiarach i kolorach i o różnym udźwigu – od 8kg do nawet 100kg.

Systemy drzwi przesuwnych

Nasz sklep oferuje wiele łatwych w montażu, niezawodnych systemów drzwi przesuwnych w stylu loft, retro, vintage i innych, w wielu wzorach i kolorach. Proponowane przez nas systemy okuć do drzwi przesuwnych charakteryzują się bardzo dobrą jakością i rozsądną ceną, umożliwiają łatwe i niemal bezgłośne otwieranie. Ten dyskretny element wystroju ułatwia urządzenie funkcjonalnej szafy, sypialni czy garderoby.

Zawiasy meblowe

Prawidłowo dobrane zawiasy meblowe zapewnią nie tylko komfortowe i bezpieczne korzystanie z mebli, lecz również przedłużą ich trwałość. Szeroki asortyment, który posiadamy pozwoli Państwu na dopasowanie odpowiedniego zawiasu do każdego rodzaju mebla. Są to m. in.:

 • zawiasy nakładane (najczęściej stosowane, tzw. “zerówka”)

 • zawiasy wpuszczane (montowane wtedy, gdy drzwiczki położone są wewnątrz)

 • zawiasy uzupełniające (najczęściej stosowane w meblach narożnych)

 • zawiasy kątowe (przeznaczone do montażu w szafkach, w których front ułożony jest pod kątem)

 • zawiasy bliźniacze (najlepsze do drzwi na pół boku)

 • zawiasy równoległe (najczęściej stosowane w meblach kuchennych)

 • zawiasy z zerowym uskokiem (pozwalające na swobodne wysuwanie szuflad bez listew dystansowych)

 • zawiasy z cichym domykiem (z tzw. funkcją clip-on).

W ofercie posiadamy również zawiasy do niestandardowych rozwiązań (tzw. bezpuszkowe), prowadniki do zawiasów oraz rozwiązania do frontów bezuchwytowych.

Okucia meblowe

Okucia meblowe powstały, aby ochronić wrażliwsze części mebli przed zniszczeniem. Są bardzo ważnym elementem każdego mebla, ponieważ to od ich wykonania często zależy żywotność mebli.

Wszystkie okucia meblowe, które posiadamy w sprzedaży są wykonane z trwałych materiałów – poczynając od zawiasów i uchwytów meblowych, poprzez systemy drzwi przesuwnych – na oświetleniu kończąc. Cechuje je wysoka jakość i szczególna dbałość o estetykę oraz nowoczesny design.

Uchwyty meblowe

Uchwyty meblowe mogą być piękną ozdobą każdego mebla, tworzyć spójną całość oraz podkreślać charakter wnętrza.

Uchwyty do mebli dostępne w naszym asortymencie to bogaty wybór produktów i ciekawe wzornictwo. Posiadamy uchwyty meblowe w różnych stylach (m. in. nowoczesnym, industrialnym, klasycznym, glamour, retro), różnych odcieniach (np. złota, srebra, mosiądzu, czarne, metalowe, itp) i kształtach. Dzięki temu mają Państwo możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do własnej aranżacji.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED we wnętrzach mebli to proste i funkcjonalne rozwiązanie oraz sposób nie tylko na ładną ekspozycję ich zawartości, lecz również oszczędność energii. Nie da się ukryć, że wykorzystanie takiego rodzaju oświetlenia podnosi walory estetyczne oraz jest świetnym pomysłem na podkreślenie walorów dekoracyjnych szafek, szaf i witryn, dlatego też jest coraz częściej wykorzystywane przy aranżacji wnętrz. Do najpopularniejszych rozwiązań zalicza się:

 • oświetlenie podszafkowe LED, które jest energooszczędną i estetyczną alternatywą popularnego do niedawna oświetlenia punktowego, wykorzystywane najczęściej w kuchni, łazience czy meblach pokojowych;
 • oświetlenie LED witryn – powinno być w miarę możliwości niewidoczne. Istnieją do tego specjalne metody montażu, które sprawią, iż subtelne światło nie będzie odciągało uwagi od eksponowanych przedmiotów;
 • oświetlenie LED szafek i szaf, które działa na zasadzie fotokomórki – włącza się tylko wtedy, gdy czujnik odnotuje ruch i gaśnie po zamknięciu drzwi. Umożliwia to znalezienie przedmiotu lub ubrania bez konieczności włączania górnego światła, a co za tym idzie generuje oszczędności.
Scroll to Top